Stickman Revenge 3 Hile Mod Apk İndir (v1.0.18)


Stickman Revenge 3 – Ninja Warrior – Shadow Fight Hilesi İndir, Stickman Revenge 3 – Ninja Warrior – Shadow Fight Hile Mod Apk İndir, Stickman Revenge 3 – Ninja Warrior – Shadow Fight Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Stickman Revenge 3 – Ninja Warrior – Shadow Fight Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.0.18 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Zonmob Game Studio Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Zonmob Game Studio Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 58.489 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 3.380 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Ağustos 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Stickman Revenge 3 – Stickman oyun serisindeki muhteşem dönüş uluslararası oyun pazarını devirdi.

Stickman oyunlarının takipçileri hala Stickman Revenge eski sürümünün sıkı giyotin ve gülünç duyguları hissetmeyi unutmadı. Ve Stickman’ın kavga ve bu intikamın yeni bir versiyonunda ne beklerdiniz? İntikam bitip geçmeyecek mi?

Stickman Revenge 3 yeni bir görünüm, yeni Stickman karakterleri, yeni Stickman becerileri, yeni sopa hayvanları ile geri gelecek. Stickman İntikamı 2’de benzeri görülmemiş özelliklerle zalim canavar ve engellerini – düşmanı silip atmaya hazır olun

Stick War, 2016’da stickman oyunlarına değer veren en iyi oyunlardan biri olarak hak ediyor.

### Bu Çöp Adam oyununda grafikler yeni bir seviyeye güncellendi.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir