Storm the Train Hile Mod Apk İndir (v1.7.4)


Storm the Train Hilesi İndir, Storm the Train Hile Mod Apk İndir, Storm the Train Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Storm the Train Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.7.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Games Faction Ltd Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Games Faction Ltd Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 14.311 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 424 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 20 Ağustos 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

 1. Mustafa Ubay

  Spermen Lol oynuyorum onun kadar güzel

 2. Meryem Ayyildiz

  Yükleyin eğlenceli Oyundaki en iyi özellik silahlarda mermi sınırı olmaması

 3. Deniz Yurdakul

  Eskiden oynuyordum çok değişmiş Çok güzel eskiden daha iyiydi

 4. Efehan Yavuz

  Güzel

 5. Canım oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir