Super Battle for Goku Devil Hile Mod Apk İndir (v1.4.2)


Super Battle for Goku Devil Hilesi İndir, Super Battle for Goku Devil Hile Mod Apk İndir, Super Battle for Goku Devil Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Super Battle for Goku Devil Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.4.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

LIP Studio Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan LIP Studio Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 129.893 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 6.274 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 17 Kasım 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Goku Devil’in Saiyan Savaşı, dünya çağında 2 milyondan fazla oyuncu tarafından sevilen karakter ve saiyan formlarına dayanır.

50’den fazla saiyan formuyla dbz fanları için gelmiş geçmiş en iyi oyun.

Harika becerilerle en iyi güç için 1’den 20’ye kadar ve SSJG, SSGSS Süper Saiyan Seviyeleri ile size nihai saiyan savaşını getirecektir.

Dragon ball z (dbz) seviyorsanız sizin için harika saiyan değişim efektleri ve savaşma şeklini seveceğiniz birçok boss.

Ki Blast, Kamehameha, Dragon Recall, Big Bang Attack ve Monkey King Recall gibi birçok beceri… ve çok daha fazlası da yakında.

Bu oyunda, boss ile birebir ya da bire karşı birden çok kişiyle savaşma şansınız olacak.

Siz savaştıkça gelişecek birçok beceri ve coin ödülü ile sizin için 40’dan fazla savaş seviyesi hazırladık.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir