Super Smash the Office Hile Mod Apk İndir (v1.1.13)


Super Smash the Office Hilesi İndir, Super Smash the Office Hile Mod Apk İndir, Super Smash the Office Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Super Smash the Office Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.1.13 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Tuokio Oy Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 50.000 – 100.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Tuokio Oy Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 1.044 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 113 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Mayıs 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Hayal tekrar gerçek oldu!
Bitmek bilmeyen tahribat!
Görevin
1. Ofisi kırıp dök
2. Robot korumları patakla
3. Duvarlardan kaç!
Kırıp dökme yeteneğin var mı?

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. İsimsiz Gamer

    STRES!! !!!!!!!!!!!!!

  2. Güzel e benziyor

  3. Oyun Burada Var

    ❤❤❤ Çok güzel bayıldım

  4. Fantastik Gamer

    Her şey para Lan salaklar ulan bi tane sopa bir karakter oha ama ya para ne işe yarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir