Survivalcraft 2 Hile Mod Apk İndir (v2.1.14.0)


Survivalcraft 2 Hilesi İndir, Survivalcraft 2 Hile Mod Apk İndir, Survivalcraft 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Survivalcraft 2 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.1.14.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Candy Rufus Games Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 50.000 – 100.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Candy Rufus Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 3.627 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 215 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 26 Temmuz 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. Elifnur Açıkgöz

    Samsung Galaxy S7 Edge Güzel

  2. Tolga Soydinç

    Multiplayer olsa minecrafttan daha iyi olurdu

  3. mücahit yılmaz

    Oyun gerçekten harika ama item ve karakter sayısı az ve görevde koya bilirsiniz yenilikci bir oyun oldugna inaniyorum ve geri cevap alirsam senirim 2 kisilik oynana bilse multiplay pls

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir