Talking Ginger 2 Hile Mod Apk İndir (v2.6.2)


Talking Ginger 2 Para Hilesi İndir, Talking Ginger 2 Hile Mod Apk İndir, Talking Ginger 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Talking Ginger 2 isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
2.6.2 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Talking Ginger 2 Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 50.000.000 – 100.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Outfit7 gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 685.708 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 73.267 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 31 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Doğum günü eylencesi zamanı!

Konuşan Ginger, en şirin küçük kedi yavrusu, büyüyor ve senden doğum gününü beraber kutlamanızı istiyor. 🙂

Mükemmel yiyecekler ve bir sürü oyunla – şimdiye kadar ki en iyi parti için ona katıl! Evet, dünyadaki en sevimli kedi yavrusuyla takılmaya davetlisin!

ÖZELLİKLER:
– Ginger’la konuş: Konuş ve ne söylersen kendi şirin sesiyle tekrar etsin.
– Ginger’la oyna: Komik tepkilerini görmek için Ginger’a sarıl, gıdıkla yada dürt.
– Ginger’la yemek ye: Ona atıştırmalık bir şeyler ver yada beraber yemek için özel ‘yemek zamanı’ tuşuna bas.
– Ginger’ı kayda al: Ginger’ın eylendiği videolar kaydet ve onları arkadaşlarınla paylaş.
– Ginger’la parti yap: Parti düdüğünü öttürebildiğin kadar öttür.
– Mini oyunu oyna : Zaman dolmadan önce kaç tane doğum günü mumu söndürebildiğini gör.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

4 yorumlar

  1. Yani yeni yüklüyorum aha yeni yüklendi güreli diye yazıcam

  2. Çok güzel bir oyun tavsiye ederim

  3. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşçççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

  4. yemeklerin beleş olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir