Tap My Katamari – Idle Clicker Hile Mod Apk İndir (v3.0.0)

Tap My Katamari – Idle Clicker Para Hilesi İndir, Tap My Katamari – Idle Clicker Hile Mod Apk İndir, Tap My Katamari – Idle Clicker Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Tap My Katamari – Idle Clicker isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
3.0.0 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Tap My Katamari – Idle Clicker Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan BANDAI NAMCO Entertainment Europe gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 19.990 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 1.846 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 26 Nisan 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Katamari oynamanın yeni yolunu keşfet! Tap My Katamari yapışkan topların, minik yeşil soyluların ve tembel inek ayıların acayip ve eğlenceli dünyasında geçen ayrı bir tıklama oyunu.

Burada sen Prenssin. Tüm Evrenin Kralı sana evreni ve yıldızları yeniden canlandırma görevi veriyor, tabii bunu tıklayarak yapacaksın. Bu görev için Katamari denilen ve dokunduğu her şeyi kendisine yapıştıran sihirli bir top veriliyor. Katamarini büyüterek bir yıldız haline getir ve evreni yeniden canlandır!

İşe evden başla, önce küçük şeyleri, mesela raptiyeleri, hamsterları falan topla. Katamarin topladığı şeylerle BÜYÜDÜKÇE daha büyük şeyleri, inekleleri, arabaları topla! Ortalıkta dolaş ve DAHA DA BÜYÜ, dev kalamarları, hatta uzay gemilerini de topla!

Katamari dünyasını seviyorsan bu yeni gittikçe büyüyen oyunu dene ve Katamari’yi telefonunda oynamanın yepyeni bir yolunu keşfet!

Katamarini ne kadar büyütebileceksin görelim!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Tap My Katamari - Idle Clicker Hile Mod Apk İndir (v3.0.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

5 Comments

  1. Merve Bozdemir 25 Şubat 2018
  2. Rainbow Puff Girl 25 Şubat 2018
  3. HİRANUR Ogus 25 Şubat 2018
  4. troyuncu 654 25 Şubat 2018
  5. DevilMayCry 25 Şubat 2018

Leave a Reply