Teen Titans Go Figure APK İndir


Teen Titans Go Figure APK İndir, Teen Titans Go Figure Mod APK

 

Son derece popüler olan Teeny Titans’ın devamı olan oyun. Jump City’de oyuncak figür toplama ve keşiflere çıkma temalı bu oyunda 3’e 3 savaşlar için takımını oluştur. Rakip alt ettikçe tecrübe kazan ve karakterlerini geliştir. Gerçek zamanlı süper kombolarını yap. Özel görevler tamamlayarak koleksiyonunu genişlet ve yenilmez bir takım oluştur. Topladığın figürlerin seviyelerini geliştirerek ve bunları kombo yaparak durdurulamaz bir güç ol. Robin, Starfire, Cyborg, Raven ve Beast Boy’un orijinal seslendirmeleri ile Jump City’de toplanmamış figür bırakma. Oyunu hemen indirmek için Teen Titans Go Figure indir APK linkine hemen tıkla. Figürleri hemen toplamaya ve eğlenmeye başla.

Oyunun Harika Özellikleri

  • Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve daha birçok D.C. karakter ile 100’ün üzerinde figürleri toplayıp takımını oluştur. Figürlerinin seviyelerini yükseltip yeni yetenekler açmalarını sağla.
  • Takımını özelleştir. Her bir figür farklı şekilde tekrar boyanabiliyor. Karakterlerin yeteneklerini değiştirerek eşi benzeri olmayan bir takım oluştur. Figürlerine oyun içerisinde topladığın takılarla donatarak savaşta avantajı ele geçir.
  • Robin, Raven, Cyborg, Starfire ya da Beast Boy ile hikâye modunu oyna. Her bir titanın kendine özel diyalogları ve orijinal seslendirmeleri mevcut.
  • Jump City’nin ötesine geç. Metropolis, Gotham ve Jump City’deki bütün mağazaları dolaş dolaşıp alınmadık figür bırakma. D.C. kahramanları için özel görevlere katıl ve ödülleri kap. Hall of Justice ve Batcave gibi ikonik mekânlarda turnuvalara katıl.

Teen Titans Go Figure Mod APK İndir

Onlarca D.C. karakteri ile takımını kurduğun bu rol yapma oyununda toplanmadık ve son seviyeye getirilmemiş figür bırakma. İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve Türkçe dil desteği bulunmakta olan oyunu oynarken hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Favori kahramanlarınızla en havalı yeteneklerin bir arada bulunduğu takımınızı oluşturun.  D.C. evrenindeki canilere günlerini gösterin ve bunu yaparken de son derece havalı gözükün. Her türlü yaş ve yetenek seviyesine uygun olan bu keyifli oyunu oynamak için fazla zaman kaybetmeyin. Sitemizde bulunan Teen Titans Go Figure v1.1.8 linkine tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Oynaması çok eğlenceli bir oyun. İyi oyunlar dileriz.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir