Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)


Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken Card para hilesi apk‘da aktif edilmiştir oyun içi herşey limitsizdir.

Tekken Card Tournament, Tekken oyununun kartlarla oynanan versiyonudur. Son derece eğlenceli olan bu oyunun gerçekten çok akıllıca tasarlandığını düşünüyorum. Bir çoğumuzun küçüklüğümüzden beri tanıdığı Tekken oyunu bu haliyle de fazlasıyla başarılı olmuş. Evet oyunda doğrudan karakterinizi yöneterek atak yapmıyorsunuz fakat kartlarınızı ortaya koyarak düşmanlarınızı öldürmeye çabalıyorsunuz. Oyunda normal Tekken karakterleriyle karşılaşıyorsunuz, bunları kartlarınız ile yönetiyorsunuz. Oyuna başladığınızda ilk süreçte alışmanız zaman alabilir ancak kesinlikle biliyorum ki biraz oynadığınızda hem çok alışacak, hem de çok seveceksiniz.

Rakipleriniz ile dövüşürken onun kartını ve sizin kartınızı görebiliyorsunuz. Burada sizin yapmanız gereken karşıdakinin kartına göre en iyi hamleyi yapmaktır. Yapılan hamlelerde kim daha fazla hasar verebiliyorsa o darbe vurmakta ve böylece maçta da galip gelmektedir. Oyunun orjinal sürümünde kazanmak pek kolay değil fakat benim verdiğim sonsuz can hilesi sayesinde siz adeta bir yenilmez haline geleceksiniz yegenlerim!

Tekken Card Oyun içi Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir