Temple Fight 2014 Hile Mod Apk İndir (v2.0.0)


Temple Fight 2014 Hilesi İndir, Temple Fight 2014 Hile Mod Apk İndir, Temple Fight 2014 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Temple Fight 2014 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.0.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Temple Fight 2014 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Fun Limited Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 15.337 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.772 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 12 Ağustos 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Temple Fight 2014 tapınağın konu ile bir aksiyon oyunu.
O karakterleri gerçekten etkileyici sahneler yapım, çok hassas!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Güzel ama biraz sıkıntı var ?????

  2. Hamza Elmali

    Oyun super Bayildim

  3. Andoroit icin Cok iyi bir ouin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir