TETRIS Blitz Hile Mod Apk İndir (v3.8.2)


TETRIS Blitz Hilesi İndir, TETRIS Blitz Para Hilesi İndir, TETRIS Blitz Mod Apk Download, TETRIS Blitz Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
TETRIS Blitz İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
3.8.2 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
TETRIS Blitz PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan ELECTRONIC ARTS Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 242.308 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 14.139 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

5 yorumlar

  1. 4er saatlik bonus ekranındaki hediyeler çok çok yetersiz. 2k, Avalanche ve benzeri komik hediyeler. Her 4 saatte bir bunları almak için alarmları kurmaya değmiyor… Güzel hediyeli bonus ekranları güncellemesi gelsin artık lütfen ve rate’iniz 5 yıldız olsun…!!!

  2. Minik Afacanlar

    Herkesin yüklemesine tercih ederim

  3. Gelmis gecmis en guzel oyun; herkes oynasin, oynattirsin .

  4. beyhan sarıkaya

    Süper bir oyun

  5. I really love the game but its keep freezing and error

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir