Thai Boxing League Hile Mod Apk İndir (v1.1)


Thai Boxing League Para Hilesi İndir, Thai Boxing League Hilesi İndir, Thai Boxing League Hile Mod Apk İndir, Thai Boxing League Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Spor tarzı oyunları beğeniyorsanız sizin için ilgi çekici oyun olabilir. Oyun Spor kategörisinde yer alıyor. Hareketli ve sürükleyici oyun olduğundan tavsiye ediyoruz.

Thai Boxing League adını taşıyan Oyun son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Özellikle yeni nesil mobil cihazlarda pek çok kişinin oynadığı ve güncellemelerini beklediği bir oyun diyebiliriz. Spor konusunda kendinize güveniyor iseniz, bu oyun ile başarınızı kanıtlayabilirsiniz.

Oyunun 1.1 versiyonu MOD yapılmış olup para ve altın benzeri olan kısıtlamalar sınırsız hale getirilmiştir. oyunun hileliden farkı yoktur.

İstatiklerle Thai Boxing League Oyununu Değerlendirdik.
Thai Boxing League Oyunun Playstore indirilme rakamı 10,000+ civarında. zamanla oyun geliştiği müddetçe artacağından eminiz. Oyunun Kodlayıcısı BerkBox Entertainment güzel bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da oyunu 273 kişi değerlendirmede bulunmuş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 3.7 oy almış. kötü değerlendirme veren sayısıda civarında oya sahip.

Oyunun son güncellenme tarihi Ağustos 24, 2015. PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 üzeri.

Değerlendirme

Spor Oyunları kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir