The Amazing Spider-Man 2 Hile Mod Apk İndir (v1.2.4t)


The Amazing Spider-Man 2 Hilesi İndir, The Amazing Spider-Man 2 Hile Mod Apk İndir, The Amazing Spider-Man 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

The Amazing Spider-Man 2 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.2.4t Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
The Amazing Spider-Man 2 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Gameloft Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 86.298 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 9.244 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Suçla savaşma ve aksiyon dolu bu 3D açık dünya macerasında İnanılmaz Örümcek Adam olup ağ fırlatıcının en büyük savaşıyla yüzleş!

New York’u tehdit eden, tüm şehre yayılmış suç çılgınlığını sadece Örümcek Adam durdurabilir! Ancak Electro, Venom, Green Goblin ve başka şeytani kötüler sürekli yoluna çıkmaktadır. Acaba Örümcek Adam, Manhattan’ı bu beladan kurtarabilecek midir?

İNANILMAZ ÖRÜMCEK-ADAM 2 FİLMİNİN RESMİ OYUNU
• Hızlı ve hazır cevap Örümcek Adam olarak ağ fırlat, duvarlara tırman ve ağla sallan!
• Heyecanla beklenen Marvel filmden uyarlanan orijinal hikaye!
• Kara Kedi ve Screwball gibi yeni karakterlerle Sony filminin ötesine geç ve çizgi roman dünyasına dal.
• Sembiyot Örümcek Adam, Demir Örümcek Adam, Ultimate Comics Örümcek Adam gibi kostümlerin kilidini aç!
• Venom, Green Goblin, Electro ve Avcı Kraven gibi ünlü kötülerle karşılaş!
• Yüksek kaliteli seslendirme ve 3D sinematik sahneler film hissi veriyor!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

4 yorumlar

  1. Bence oyun Efsanevi grafikler çok güzel oyunda macera aksiyon her türlü aradığınız şey var haa tabi bazı eksikleri var ama yinede ben bayıldım bırakın 19 tl yi 1000 tl yi bile hak ediyo (tabikide 1000 tl yi hak etmiyo (: )

  2. Sony Xperia z5 8 çekirdek 3 GB ram var ve oyun kasıyor düzeltin lütfen

  3. Mukkamel Cok iyi olmus cokda guzel iyi olmus taammi simdi o oyun su sekil olur su oyun su sekil her oyun her oyuna karisamaz

  4. mükemmel çok güzel oyun olmuya çalışmıyo diyenler yapamıyosa napalım adam gibi paraylan alın yok apk hile en iyisi orjinali güzel oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir