The Hit Car Hile Mod Apk İndir (v1.0.3)


The Hit Car Hilesi İndir, The Hit Car Hile Mod Apk İndir, The Hit Car Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

The Hit Car Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.0.3 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

The Hit Car Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Quantized Bit Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 3.296 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 511 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Ekim 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Hit Araba araba sürüş olduğunu – işgali önleyen simülatörü.
Dünya her olası tehditlerle etkilendi. Yabancılar, zombiler ve hatta robotlar zaten burada ve iş bunlardan kurtulmak için.
Araba yükseltmeleri ve güçlü silahlar satın almak için paraları toplayın.
Hit ateş, şut ve bir şekilde duruyor şey kesmek ve online liderler ne kadar iyi herkese göstermek.
Üzerinde ne yol ve her şeyi vur!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Dream League Soccer 2019 Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT En çok аrаnаn oyunlаrdаn bir tаnesi Dream league Soccer 2019 аpk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir