The Room Two Hile Mod Apk İndir (1.07)


The Room Two Hilesi İndir, The Room Two Para Hilesi İndir, The Room Two Mod Apk Download, The Room Two Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
The Room Two İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.07 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
The Room Two Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Fireproof Games Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 185.681 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,9 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 1.291 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

8 yorumlar

 1. On numara bes ***** Hasta oldum bu oyuna kafayi yedirtio resmen super bise 🙂

 2. Muhteşem Bu oyun benim için inanılmaz bir deneyimdi. Diğer oyununu ve daha sonrakileri kesinlikle deneyimleyeceğim..

 3. Serkan İlkılıç

  Birinciyi bitirdim. Hemen bunu aldım. Bitmesin diye azar azar oynuyorum:) 3 ü de aldım. Bu tarz oyunlar içinde şu an rakibi yok

 4. Bedirhan Koçali

  oyun güzel ama götleri kalkmasın diye 1 yıldız verdim.

 5. Oğuzhan Aydın

  Hayatımda oynadığım en iyi 3 oyundan biri. Sebebi serinin şuanlık 3 oyunu olması olabilir:)

 6. Harika bir oyun, ücretinin her yeni oyunda artması dışında hiçbir kusuru yok, hint (ipucu)düğmesini kapatmanızı ya da oynarken fazla kullanmamanızı tavsiye ederim, günlerce sürse de düşünüp uğraşarak çözmek gibisi yok.

 7. 1.Oyundan aşşağı kalır yanı yok, Biraz farklı,bir odada birden fazla masa ile uğraşıyoruzki bu da yeni bir hava katmış. Bulmacaların zorluğu artmış arada bir sinir krizi geçirebilirsiniz, 1.Oyunu oynadıysanız ve beğendiyseniz bunu beğenmemeniz zor :).

 8. ibrahim sadık güç

  Harika bir oyun keske daha uzun olsaydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir