The Tribez Beta mod APK İndir


The Tribez Beta mod APK, The Tribez Beta mod, The Tribez Beta 

The Tribez Beta apk indir

Taş devrinde inanılmaz bir yolculuğa hazır mısınız? Oyuna başlarken, kendinize özel bir alan alın. Sen bir bu alanın kabile şefisin. Şimdi kabileni geliştirerek, onların refah seviyesini arttırmalısın. Sorumluluklarını iyi şekilde yerine getirmeye çalış. Arazilerini ekip biç, kabile insanlarının beslenmesini sağla. Tüm bunların yanında arada köyüne başka kabilelerden de saldırılar olacaktır. Ancak sende başka adalara saldırılar yaparak topraklarını her şekilde genişletebileceğini unutma. The Tribez Beta mod APK için sitemizden hemen oyunu indirebilir, anında bu güzel ve heyecan dolu oyunu oynamaya başlayabilirsin. Genel olarak oyu basit şekilde başlasa da, ilerleyen aşamalarda inanılmaz özelliklerin seni beklediğini sakın unutma! Bu heyecana hazırsan hemen indirme linkine tıklayabilirsin.

The Tribez Beta APK İndir

Sıradan bir kabile, sıradan bir üretim ve her şey sıradan mı gözüküyor. Sen öyle san! İlerleyen etaplar, kabilene çok daha fazla görev verecek. Farklı gıda kaynakları ve bazı özel madenleri keşfedip bunları halkına sunman gerekiyor. Her aşamasında sana çok güzel keşifler yaptıracak olan bu oyunda, ilerlemek ya da gelişimden uzak kalmak tamamen senin elinde. Ne kadar çok gelişirseniz, o kadar fazla seçenek önünüze çıkacak. Oyunda inanılmaz içerikler var. Bu nedenle hiçbir gelişim ve etap sıkılmana müsaade etmeyecek. Bu oyun henüz gelişim aşamasında olduğu için her zaman yenilikler ile karşılaşacaksın. Halkın büyüyüp, nüfusun arttıkça besin öğelerini de geliştirmen gerekiyor. Bu nedenle daha fazla çaba harcamak zorunda kalabilirsin.

Oyunda Seni Heyecana Boğacak Bazı Özellikler

The Tribez Beta APK

Oyunda internet her zaman gerekmiyor. Çevrim dışı da oynaman mümkün. Kabileni her şekilde yönlendirebilir ve yönetebilirsin.

Göz alıcı grafikler ile tasarlanmış harika bir oyun alanı. Grafikler ile oyunda yapılan çalışmalar halen sürüyor. Bu nedenle her gün başında yeniliklere hazır olmalısın.

Binlerce farklı karakter oyunda mevcut. Bu sevimli kabile üyelerine aşık olacaksınız.

Sonsuz içerik ile keşifler asla bitmeyecek. Tamamlanması gereken bir ton görev ve keşif varken asla sıkılmayacaksın.

Arkadaşlarınla birlikte bu heyecanı yaşayabilirsin. Bu özel eklentiler hızlıca oyuna entegre edilmeye başlandı bile. Daha büyük sorunları aşabilmek için takımlar kurarak daha fazla ödüle erişebilirsin.

Tüm bu güzel özellikleri şimdi oynayabilmek için The Tribez Beta mod sitemizde yerini aldı bile. APK indir sayfamızdan oyunu indirip, en harika seçenekleri kullanmaya başlayabilirsin. İndirme linki ile ilgili bir sorun yaşarsan hemen bize iletişim formundan ulaşmanı isteriz. İyi oyunlar!

The Tribez Beta mod APK
 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir