The Walking Dead No Man’s Land Hile Mod Apk İndir (v2.10.2.26)


The Walking Dead No Man’s Land Para Hilesi İndir, The Walking Dead No Man’s Land Hile Mod Apk İndir, The Walking Dead No Man’s Land Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

The Walking Dead No Man’s Land adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Oyunu içeriğinden bahsedecek olursak zombilerle çevrili bir dünyada ekip kurarak hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu esnada bize rehberlik etmek için dizinin efsane karakteri Daryl Dixon ipuçları veriyor. Yeri geldiğinde grubunuzdaki çekişme ve olumsuzlukları çözmek için üyelerden bir kaçını atmanız bile gerekebilir.
Ortalığı birbirine katan ve yaşayan her şeye zarar veren bu zombiler zaman geçtikçe dünyayı daha kötü bir hale getiriyor. Sizin amacınız zombilerin izini sürmek ve onları yok ederek dünyayı temizlemeye çalışmak.

Oyunun 2.10.2.26  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
The Walking Dead No Man’s Land Oyunu  indirilme sayısı 10,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Next Games güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 591896 kişi değerlendirmiş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.7 oy almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi Mart 26, 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 Üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir