Timberman Hile Mod Apk İndir (v3.2.12)


Timberman Para Hilesi İndir, Timberman Hile Mod Apk İndir, Timberman Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Timberman Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
3.2.12 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Timberman Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 5.000.000 – 10.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Digital Melody Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 266.502 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 23.954 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 20 Mart 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

!!! NO MORE SNOW, NOW CHECK OUT THE SWEETIE !!!

Over 20 million players could not be wrong – featured as one of the best games in 2014.

Timberman is an oldschool arcade style casual game. Become a Timberman, chop wood and avoid the branches. Sounds like an easy task? It’s easy to play but hard to master. 4 variable environments and 8 Timbermen to unlock. Master your skills for the top records on the leaderboards.

Take your axe as every lumberjack does and chop the tree as fast as you can!

!!! ARTIK KAR, ŞİMDİ tatlım CHECK OUT !!!

20 milyondan fazla oyuncu yanlış olamazdı – 2014 yılında en iyi oyunlarından biri olarak yer aldı.

Timberman bir oldschool arcade tarzı rahat bir oyun. Bir Timberman ol odun kırmak ve dalları kaçının. kolay bir görev gibi geliyor? Bu usta oynamak kolay ama zor. 4 değişken ortamlar ve 8 Timbermen kilidini. liderler üst kayıtları için becerileri.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Furkan Adıyahşi

    Delicious

  2. Umut Berk Karakurt

    Hariika 100yıldız olsada verirdim nefis hem5saniyede iniyo

  3. Mazhar Akyoldaş

    Gıcık oldum Öldükten sonra 5 saniye felan bekletiyo ona çok gıcık oldum kaldırın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir