Tiny Rails Hile Mod Apk İndir (1.6.4)


Tiny Rails Para Hilesi İndir, Tiny Rails Hile Mod Apk İndir, Tiny Rails Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Tiny Rails Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.6.4 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Tiny Rails Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Tiny Titan Studios Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 36.884 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 1.730 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Minik Titan Studios’un bu sürükleyici, dünya kapsayan oyunda çok araba başyapıtı mütevazı motordan tren şirketi yönetin. yükseltme ve nihai demiryolu kralı olmak için tren vagonunun özelleştirme iken, dünyada yolcu ve yük sunun!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Pixel Art bu olsa gerek

  2. ☺türkish language plssss

  3. Resul Yeşilördek

    Add selling items before going to waypoint

  4. Excellent. But there is a bug. (After used the watch to earn bonuses couple times it doesn’t work)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir