Toon Blast Hile Mod Apk İndir (v2418)

Toon Blast Hilesi İndir, Toon Blast Para Hilesi İndir, Toon Blast Mod Apk Download, Toon Blast Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Toon Blast, çocuklar için hazırlanmış, animasyonların dikkat çektiği rengarenk görselli bulmaca oyunu. Üzerlerinde farklı şekiller olan renkli küpleri eşleştirerek ilerlediğiniz Android oyununda Cooper Cat, Wally Wolf, Bruno Bear adlı karakterlerle sihirli dünyada yolculuğa çıkıyorsunuz.

Toon Blast içinde yaşanan maddi ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani can hileli,para hileli olarak ekliyorum bu sayede canınız hiç bitmeden sürekli oynayabilir ve güçlendirici alabilirsiniz.Oyunun 3D grafikleri, sezgisel kontrolleri ve gerçekçi ses efektleri oyun esnasında güzel zaman geçirmemize yardım ediyor.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Toon Blast PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Peak Games Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 124.269 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,8 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 777 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Toon Blast Hile Mod Apk İndir (v2418) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

6 Comments

  1. Gulsevin Sen 11 Aralık 2017
  2. Samsung Galaxy a 11 Aralık 2017
  3. Faik yıldırım 11 Aralık 2017
  4. alen terziyan 11 Aralık 2017
  5. Murat Dinç 11 Aralık 2017
  6. osisid 11 Aralık 2017

Leave a Reply