Tower Defense King APK İndir


Tower Defense King APK, Tower Defense King, Kule Savunma Kral Oyna, Kule Savunma Kral APK, Kale Savunma Kral APK, Kale Savunma Oyunları ve daha fazlası…

Canavarlar toplu şekilde saldırıyorlar. Savunmak sana kaldı! Kulelerini kur, rengârenk büyülerini kullan ve yıkıcı patlayıcılar kullan. Krallığını işgalcilerden koru. Gelmiş geçmiş en eğlenceli tower defense oyunlarından biri olan Tower Defense King artık ücretsiz! Strateji oyunlarının bir alt kategorisi olan bu kule savunması oyunu ile saatlerin hatta günlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksın.  Oyun tutkunlarının keyifle oynayacağı bu oyunu eğer hala denemediysen ne bekliyorsun?

Kule Savunma Kral Oyna

Kulelerini kur ve yükselt. Haritaya stratejik bir şekilde yerleştir. Kulelerine destek olmak için farklı büyüler kullan. İndirmek için hemen Kule Savunma Kral APK linkine tıkla ve oynamaya başla. Oyunun özellikleri:

  • Çeşitli temaların işlendiği 25 farklı harita.
  • Limitlerini test etmek için 3 farklı oyun modu.
  • Sana soğuk terler akıtacak 5 tane patron canavar.
  • Savunmada kurabileceğin 12 temel ve 9 özel kule.
  • Rakiplerini yerinde tutmak için sana yardım edecek 15 güçlendirme.
  • Oyunu hızlıya sarma seçeneği.
  • Süresiz modda dünyadaki sıralamanı gör.
  • Android tablet desteği ve daha birçoğu.

 

Kale Savunma Kral APK İndir

Kule savunma strateji oyunlarının en başarılarından biri olan Kule Savunma Kral’ı oynarken çok eğleneceksiniz. Kendi stratejilerinizi üretirken, yükseltme yaparken, kulelerinizi optimize bir şekilde haritaya yerleştirmeye çalışırken ve daha birçok şey yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Strateji oyunları sevenlerin ve özellikle Kale Savunma Oyunları sevenlerin mutlaka denemeleri gereken hoş bir oyun. İyi eğlenceler.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir