Tower Madness 2: 3D Defense Hile Mod Apk İndir (v2.1.1)


Tower Madness 2: 3D Defense Para Hilesi İndir, Tower Madness 2: 3D Defense Hile Mod Apk İndir, Tower Madness 2: 3D Defense Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Tower Madness 2: 3D Defense adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
Oyunun 2.1.1  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Tower Madness 2: 3D Defense Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Limbic gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 60.549 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 1.072 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 24 Kasım 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

5 yorumlar

 1. Alperen Yüksel

  Güzel En iyi defends oyunları arasında ama geliştirilmeli .

 2. Need more levels İ finished game in 2 days. Need more levels and i upgrade all weapons lvl 6 need New weapons or weapon upgrades

 3. Hanefi Gocmen

  Fena değil ama son bölümler gecemiyorum onları bir düzeltme ister

 4. Yusuf Yıldırım

  İyi güzel de Telefonu resetlediğimde eski yaptıklatımı tekrar yükleyemiyorum…

 5. Bence vakit gecirmek icin guzel bi oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir