Toy Defense Hile Mod Apk İndir (v1.26.1)


Toy Defense – TD Strategy Para Hilesi İndir, Toy Defense – TD Strategy Hile Mod Apk İndir, Toy Defense – TD Strategy Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Toy Defense – TD Strategy adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Toy Defense serinin devamında da geliştirilmiş içeriği ve kalitesi ile dikkat çekiyor. İkinci Dünya Savaşını konu alan bir kule savunma oyunudur. Oldukça zor olan bu oyunda amacınız askeri birliğinizi ve kuleyi düşmanlardan korumak olacaktır. Bulunduğunuz kuleyi korumak için cephelerde savaşacaksınız. Bunun için güçlü askeri birlik kurup stratejilerinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Zamanla komutanlar ekleyerek birliğinizi güçlendirebilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe silah ve araçlarınızı değiştirebilirsiniz.
Oyunun 1.26.1  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Toy Defense – TD Strategy Oyunu  indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Melsoft Games güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 70.917 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 4.406 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 10 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

 1. Yılmaz Karaduman

  Harikaaaa Süper müper manyak bi oyun indirmeyenin ta neyse 🙂

 2. Güzel oyun Çok eğlenceli

 3. Osman Bakacak

  Yıkılıyo Bu oyunun pc versiyonunu cıkartın tutmassa ben bisey bilmiyorum

 4. Mehmet Çetin

  Oyun bitti sadece turnuva oynayabiliyoz onda da öküz gibi milyon puan çıkaranlar var. La olm ben 2 saatte anca 200k çıkarıyom 9M puan için 48 saat full mü oynuyonuz nabıyonuz

 5. Süper

 6. bilal koçtemiz

  Sayın yetkili oyun açılmıyor bi ilgilenirseniz yıldızlara bi ayar çekeriz

 7. Iyisi

 8. Mehmet Çetin

  Oyun bitti sadece turnuva oynayabiliyoz onda da öküz gibi milyon puan çıkaranlar var. La olm ben 2 saatte anca 200k çıkarıyom 9M puan için 48 saat full mü oynuyonuz nabıyonuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir