Transworld Endless Skater Hile Mod Apk İndir (v1.61)


Transworld Endless Skater Para Hilesi İndir, Transworld Endless Skater Hilesi İndir, Transworld Endless Skater Hile Mod Apk İndir, Transworld Endless Skater Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Spor tarzı oyunları beğeniyorsanız sizin için ilgi çekici oyun olabilir. Oyun Spor kategörisinde yer alıyor. Hareketli ve sürükleyici oyun olduğundan tavsiye ediyoruz.

Transworld Endless Skater adını taşıyan Oyun son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Özellikle yeni nesil mobil cihazlarda pek çok kişinin oynadığı ve güncellemelerini beklediği bir oyun diyebiliriz. Spor konusunda kendinize güveniyor iseniz, bu oyun ile başarınızı kanıtlayabilirsiniz.

Oyunun 1.61 versiyonu MOD yapılmış olup para ve altın benzeri olan kısıtlamalar sınırsız hale getirilmiştir. oyunun hileliden farkı yoktur.

İstatiklerle Transworld Endless Skater Oyununu Değerlendirdik.
Transworld Endless Skater Oyunun Playstore indirilme rakamı 500,000+ civarında. zamanla oyun geliştiği müddetçe artacağından eminiz. Oyunun Kodlayıcısı SuperVillain Studios güzel bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da oyunu 33,501 kişi değerlendirmede bulunmuş, 5 yıldız üzerinden 4.2 oy almış.

Oyunun Hile Videosu

Oyunun son güncellenme tarihi Nisan 9, 2018. PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 üzeri.

Değerlendirme

Spor Oyunları kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir