Trivia Crack (No Ads) Hile Mod Apk İndir (v2.54.0)

Trivia Crack (No Ads) Hilesi İndir, Trivia Crack (No Ads) Para Hilesi İndir, Trivia Crack (No Ads) Mod Apk Download, Trivia Crack (No Ads) Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Eğlencelik Bilgi Oyunları kategörisinde yer alan  Trivia Crack (No Ads) isimli bu oyunu,  sitemizden üzerinden virüssüz ve hızlıca indirebilirsiniz. Eğlencelik bilgi oyunları kategorisinde ön plana çıkan bu oyun kategöriye yakışır bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.
v2.54.0 versiyonu yeni güncellemeyi kapsadığı için, gayet verimli bir çalışma performansı sunuyor. Oyunda paralı olan herşey limitsiz hale getirilmiş olup tüm herşey sınırsız hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Trivia Crack (No Ads) İsimli oyunun Playstore İndirme rakamları 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Etermax eğlencelik bilgi oyunu konusunda kendi fikirlerini bu oyun ile yansıtıyor ve sürekli yeni güncellemeleri yaparak daha güzel bir hal alacağını söylüyor. Şimdiden heyecanla bekliyoruz.
Oyunu 56.190 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren sayıda 1.276 civarında.

Eğlencelik bilgi oyunları konusunda ön plana çıkarılan pek çok seçenek ve oyunlar var. Bunlara rahatlıkla ulaşmanız için, sitemizi her zaman güncelliyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.
Play Store Oyun Açıklaması

En yakıcı trivia game oyununu arkadaşlarınla ve düşmanlarına meydan okuyarak eğlen!
Bırak da Willy çemberi arkadaşça çevirerek altı farklı katagoriden birini seçsin. Altı tacı kazanan sen ol ama yine de rövanş için dikkatli ol!

Trivia Crack’i şuan oynamanın nedenleri:
– Yüzlerce hatta binlerce heyecanlı sorular
– Fabrikada kendine ait sorular yaratabilirsin
– 20’nin üzerinde dil seçeneği
– Rakiplerinle sohbet
– Biriktirilebilir koleksiyon kartları

Daha fazlasına mı ihtiyacın var? Sorun değil:
– Ne kadar akıllı olduğunu ıspatla
– Eğlenirken yeni şeyler öğren
– Annenizi gurulandırın

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Trivia Crack (No Ads) Hile Mod Apk İndir (v2.54.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

4 Comments

  1. Fırat Yıldırım 23 Aralık 2017
  2. Yaşar Daggezen 23 Aralık 2017
  3. orhan buğday 23 Aralık 2017
  4. Mehmet Uyanik 23 Aralık 2017

Leave a Reply