Troll Face Quest TV Shows Hile Mod Apk İndir (1.3.0)


Troll Face Quest TV Shows Hilesi İndir, Troll Face Quest TV Shows Para Hilesi İndir, Troll Face Quest TV Shows Mod Apk Download, Troll Face Quest TV Shows Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Troll Face Quest TV Shows İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.3.0 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Troll Face Quest TV Shows Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Spil Games Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 143.146 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 9.600 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Mükemmel eşek şakası oyununun yeni bir kurbanı var: TV programları! Dünya çapında 50 milyondan fazla yüklemeyle, Troll Face Quest dünyanın en başarılı eşek şakası oyunu. Bu çılgın dünyada trolleyerek yoluna devam et ve trolleme dünyasının Kralı ol! Zorlu bulmacaları çöz ve en sevdiğin televizyon karakterlerine eşek şakası yap!

ÇILGIN ÖZELLİKLER
• Seni gülme krizine sokacak 35’ten fazla çılgın bulmaca!
• Başarı listesinin kilidini aç!
• Küresel trollük liderlik tablosunda birinciliği ele geçir!
• İstediğin zaman istediğin yerde oyna. Wi-Fi bağlantısı gerekmez!

TV PROGRAMI ÇILGINLIĞI
Akıllara durgunluk veren trolleme seviyelerinde ilerlerken, popüler TV programlarından birçok karakterle karşılaşacaksın. Eşek şakasının kurbanı ya onlar olacak ya da sen olacaksın. Kış geldiğinde, trolcü zombiler özgürce dolaşmaya başlar.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

8 yorumlar

  1. Çok güzel bir oyun efso

  2. Tananita Kahraman

    omg om

  3. Çok güzel bir oyun kesinlikle tavsiye ederim

  4. guzel

  5. Saçma ama çok eğlenceli

  6. breaking badcilerin gözü yaşlı sisnxichd

  7. Bu türk oyunumu beli değil ben türk oyunu olduğunu düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir