Troll Face Quest Unlucky Hile Mod Apk İndir (1.2.3)


Troll Face Quest Unlucky Hilesi İndir, Troll Face Quest Unlucky Para Hilesi İndir, Troll Face Quest Unlucky Mod Apk Download, Troll Face Quest Unlucky Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Troll Face Quest Unlucky İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.2.3 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Troll Face Quest Unlucky Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Spil Games Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 299.114 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 16.222 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Mutlu sonla biten oyunları sorguluyor musun? Aptalca bir kazadan ya da bir aksiliğe kurban giden bir eşek şakasından daha eğlenceli bir şey olmadığını mı düşünüyorsun? Güzel. Çünkü bu macera, birinci sınıf bir trolleme üzerine kurulu. Bir sürü seviyesi olan serbest kaçış oyunlarını sevenler, adi ve başına gelecekleri fazlasıyla hak eden uyuz karakterleri tuzağa düşüreceği ve herkesi kahkahaya boğacak bu kaçık maceraya bayılacak.

Her seviyeyle birlikte yeni bir Talihsiz Trol Surat geliyor. Yapman gereken, onları iyi planlanmış birkaç tıklamayla (mümkün olduğunca az tıklamayla) birbiri ardına kazaların içine sürüklemen gerekiyor. Bu, son derece komik şakalarla, anında gülünç içerikler hazırlayabileceğin uygulamasıyla seni destansı bir trolleme görevine çıkaracak bir zeka oyunu.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

8 yorumlar

 1. Ne! dudu dud Çok iyi olmuş bu oyun Hayatımda en çok sevdiğim oy

 2. Süper Trol face queest i yapanlara çok teşekkür edeim bilmece gibi yapamadığınız bölümleri izleyin çoğu kolay zaten diyerlerinide deneyin trool face ile başlalasın 3 tane indirdim biri bitti birinde 50 bölümde bitiyo diyerini hatırlamıyorum 50de bitenin 21bölüm yaptım 22de zorlandım tavsiye ederim tekrar tekrar

 3. Bitirdim diyerini yüklüyorum çok güzel

 4. Meryem Nur Balsak

  He. Komik hem mutis

 5. Acayip güzel ben çok sevdim bence yükleyin???

 6. Tezexan Akberli

  Guzel oyun ama bazi bolumleri zor ordada ipuculari kullanip geciliyo.SUPER

 7. Ömer Asaf Arslan

  Çok güzel ama 18.bolum geçilmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir