Troll Face Quest Video Memes: Brain Game Hile Mod Apk İndir (1.4.4)


Troll Face Quest Video Memes: Brain Game Hilesi İndir, Troll Face Quest Video Memes: Brain Game Para Hilesi İndir, Troll Face Quest Video Memes: Brain Game Mod Apk Download, Troll Face Quest Video Memes: Brain Game Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Troll Face Quest Video Memes: Brain Game İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.4.4 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Troll Face Quest Video Memes: Brain Game Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Spil Games Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 402.950 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 21.960 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Kaçış oyunlarını sevenler, ustaca gizlenmiş son derece eğlendirici bir mizah anlayışı, talihsiz tuvalet felaketleri ve iyi planlanmış tıklamalar (ya da aldatmacalar diyelim) içeren kurnazca hazırlanmış yepyeni video memi seviyelerine bayılacak!
Çok fazla ilgi gören herkesle, hem de hiç ayrım yapmadan matrak geçen farklı şakalar, muziplikler ve bilmecelerle dolu zorlu zeka oyunlarıyla beynini eğlendir. Her bir seviye, dikkat yeteneğini sınırlarına kadar zorlayarak test etmeni sağlarken kafanı oldukça karıştıracak ya da gülmekten kırılmana neden olacak.
Gizli eşyaları bul, just-in kunduz ve keçi şarkıları söyle VEYA Brüksel’den vücutçulara karşı kaslarını test et. Eğleneceğin veya eğlenceye konu olacağın komik bir FANtezi içerisinde bir dizi tatsız durumda etrafa tıklayarak kurtuluş yolunu bul. Yeni oyunda şunları sunuyoruz:
– Son derece eğlendirici bir aptallık seviyesine sahip, kurnazca hazırlanmış yepyeni 48 bulmaca ve zeka oyunu seviyesi!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

2 yorumlar

  1. E okul güzel hepinize tavsiye ederim

  2. şu oyuna 5 puan verip yazık etmişsiniz hiçbişey anlaşılmıyor saçma sapan şeyler hiç güzel değil çocuğun eline versen sıkılır oynamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir