Uçak Simülasyonu – Plane 3D 1.0.5 Hile Mod Apk İndir


Uçak Simülasyonu – Plane 3D 1.0.5 Hilesi İndir, Uçak Simülasyonu – Plane 3D 1.0.5 Hile Mod Apk İndir, Uçak Simülasyonu – Plane 3D 1.0.5 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Uçak Simülasyonu – Plane 3D 1.0.5 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.0.5 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Uçak Simülasyonu – Plane 3D 1.0.5 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan TerranDroid Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 247.336 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 26.987 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Hiç pilot olmayı hayal ettin mi? Hayallerini en gerçekçi Uçak Simülasyonu ile gerçekleştir.

Kendi uçağını kontrol et ve gökyüzünün maviliklerinde görevlerini tamamla. B777, F35, Air Force One, V-22 gibi birçok uçak emrine amade seni bekiyor! 14 farklı harika alanda yarış ve kurtarma, kargo, acil iniş, uçuş eğitimi, hedef vurma ve bombalama gibi görevleri tamamla! Hayallerini takip et ve Uçak Simülasyonu’nda görevlerini tamamla, kahraman pilot ol!

Özellikler:
– 24 çeşit uçak ile gökyüzünün maviliğinde kanat çırp
– 10 çeşit oynama yöntemi ile soluksuz eğlence
– 4 çeşit görüntü açısı ve 2 çeşit kullanım yöntemi ile en rahat uçuş deneyimini yaşa
– Gerçekçi görüntüler ve kolay kullanım

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

  1. Samsung galaxsi j2 Bokunu tan beter (aslında 1 yıldız bile hak etmiyor

  2. Bu oyuna kötü diyenler önce kendine baksın Lan gerizekali madem grafikleri kötü niye indiriyosun mal oyuna küfrediceğine git kendi telefonuna bak

  3. Kalitesiz, cok basit. begenmeyenlere kizan arkadas, savas pilotu oyununu indirde farki gor

  4. Çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim yapanın ellerine sağlık vallaha

  5. Bayıldımmm Çok güzel bir oyun bu oyubu yapanlara çok ama çok teşekkür ederi z yani demek istediğim bu oyuna bayıldım hahhahhaaaa yani femek istediğim bayılfım hahhahhaaaaai☺??☺

  6. Sayın terran droidOyununuza gece modu ekleyinVe bu modda Pistte ışık olsun

  7. Kaan Gülfırat

    Fena değil Ama yine de güzel indirin

  8. Yanii Abi guzel oyun ama ucak cok yavas ya oyuzden bir yoldiz kirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir