Ultraman Legend of Heroes APK İndir


Ultraman Legend of Heroes APK İndir, Ultraman Legend of Heroes İndir

Japonya’nın ünlü ve ulusal fantezi serilerinden biri olan Ultraman evreni, telefonunuza 3 Boyutlu bir mobil aksiyon oyunu olarak geliyor. Tsuburaya Yapım ile işbirliği içerisinde hazırlanan bu oyunda, bütün efsanevi Ultramanlar bir araya geliyor. Orijinal kaynağına son derece bağımlı kalan bu oyunda karakter modellerinden seslendirmelere, aksiyondan ve yeteneklere her şey tıpa tıp aynı. Evrenin geçtiği Ultra dünyasında size adeta tura çıkarırken Ultraman hikâyesini bizzat tecrübe etmenizi sağlıyor. Eğer bu oyun her hangi bir sebepten dolayı telefonunuzda yüklü değil ise, bu sorunu düzeltmek için hemen Ultraman Legend of Heroes APK linkine tıklayabilirsiniz.

Bütün Ultraman ve Canavarlar Oyunda Sizlerle

  • Son derece popüler olup klasikleşen Ultramanlar oyunda sizlerle; Ultraman Geed, Orb, Zero, Legend, Ginga, Tiga, X, Belial, Dyna, Cosmos, Justice, Nexus, Noa, Mebius, Victory ve daha fazlasıyla.
  • Güçlü rakipler ve savacak yıldız canavarları listesinde de Zogu, Golza, Dark Zagi, Zetton, Gomora, Juggler, Tyrant, Red King, King Joe, Maga Orochi, Renki, Chimeraberus , Darklops Zero, Kyrieloid ve daha bir çoğu yer alıyor.
  • Zero Guard üyeleri Mirror Knight, Glen Fire, Jean-Bot ve daha fazlası oyunda sizleri bekliyor.

Ultraman Legend of Heroes APK

Kozmik hapishane dünyaya zarar vermek isteyen şeytanları hapsediyor. Anca evrende sayısız hilekâr ve düzenbaz şeytanlar bulunmakta. Bunları yakalamak için kozmik hapishane, her gün aranıyor posterleri çıkararak adaleti sağlayacak olan kahramanlara çağrıda bulunuyor. Oyun içerisinde verilen günlük görevleri tamamla ve hapishaneden değerli canavar haritası kartlarını kap. Bu kartları savunma bürosunda sentezleyip yükle ve Ultraman’ını güçlendir. Oyunda belirli bir seviyeyi geçtikten sonra diğer oyuncularla ve ya onlara karşı oynayabildiğin pvp arenası açılmakta. Basit bir düello olmayan bu arena savaşlarında istediğin kombinasyonu yapabilme imkânın var. Hemen şimdi Ultraman Legend of Heroes indirme linkine tıklayarak oyunu yükle, dostlarını yanına al ve rakiplerle sınırsız takım kombinasyonları kullanarak kapış. Birbirlerine uyumlu Ultramanlar ile bir takım oluştur ve önüne gelen herkesi alt ederek nihai şampiyon ol. Bütün Ultramanlara bol başarılar dileriz.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir