Vegas Gangsteri – mafia game Hile Mod Apk İndir (v3.3.0m)


Vegas Gangsteri – mafia game Hilesi İndir, Vegas Gangsteri – mafia game Hile Mod Apk İndir, Vegas Gangsteri – mafia game Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Vegas Gangsteri – mafia game Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.3.0m Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Vegas Gangsteri – mafia game Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Gameloft Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 3.939.954 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 316.064 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Günahlar Şehri’nde tehlikeli derecede eğlenceli, çılgınlık derecesinde devasa ve karşı konulamaz derecede zengin bir yolculuğa çık!
Rakip çetelerle silahlı çatışmaya girip araba çalarak semt sokaklarında yarışmaktan kumarhanede şansını deneyip kıyafetlerini kişiselleştirmeye kadar Vegas’ın sunduğu her şeyin tadını çıkar. Suç cennetinin her bir köşesini keşfederken gökyüzüne bile çıkabilirsin.

SINIR TANIMAYAN LAS VEGAS’A HOŞ GELDİN
√ Hırsızlık, çete savaşları, zombiler ve daha fazlasını sunan bir dünyada GİŞE REKORU KIRAN HİKAYE MODUNDA büyük dövüşlerin şampiyonu olma hayali kuran, karma dövüş sanatları (MMA) uzmanı bir dövüş yıldızı olarak oyna.
√ Aksiyon, araba yarışı, ateş etme ve daha fazlasıyla dolu 80 GÖREVDE kavgadan kavgaya koş. Karşına çıkan tüm meydan okumalarda savaşmak için becerilerini ve aklını kullan.
√ Sayısız düşmanına kötülük dolu saldırılar yapmak için suçlulardan oluşan klanlar kur.

Oyundan Görüntüler

Play Store Yorumları
TÜRK oyuncu
Bu oyuna toplasan 300 tl sade ben yuklemisimdir sizden tek istegim var oda bu oyuna kayit etme gelsin baska hic bisi istemiyorum ha burada oyunu herkeze tavsiye ederim mukkemmel bir mobil oyun


Mücahit Yusuf Göçük
Oyun son güncellemeyle güzel olmuş ama arada sırada oyun kendini kapatıyor yada yanıt alınamıyor diye mesaj geliyor herşeyde daha pahalı olmuş o kötü birde arabaların değeri bana göre çok az araç satış fiyatlarını arttırınGAMELOFT OYUNUNUZ GÜZEL AMA 1 İNCİSİ OYUNA TAKSİYE BİNME GELSİN MÜŞTERİ 2 YANİMİZA ERKEK YADA KADİN ALABİLELİM 3 EVLERİN İCİNE GİRME OLSUN 4 BİRİNİ VURDUGUMUZDA HEMEN ÖLMESİN AMBULANS GELSİN EGER BUNLAR GELİRSE OYUN DAHA COK GUZEL OLUR

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir