Viking Temple Run Hile Mod Apk İndir (v1.4.4)


Viking Temple Run Para Hilesi İndir, Viking Temple Run Hile Mod Apk İndir, Viking Temple Run Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Viking Temple Run Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.4.4 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Viking Temple Run Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Awesome Industries sp. z o.o. Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 472 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 90 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 30 Eylül 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Senin vatan için savaş yakın ve her savaşçı cehennemden ölümsüz kölelerinin kalabalık karşı destansı bir savaş çılgına hazırlanıyor!
Savaşçı Berserker Ragnar veya barbar süper kahraman prenses Astrid olarak savaşa ejderha tekne Rush. En yüksek puanı, zindan, vahşi ormanları, mağaralar ve büyülü kulelerin tam karikatür 3D fantastik arazi belirlenen bu ücretsiz sonsuz çalışma oyundaki en iyi dizi açılan ve altın almak için öfke kullanın! Yükseltme ve arkadaşlarınıza epik banner göstermek! Zorlu kart oyunu ile tavernada savaştan sonra rahatlayın.

Süper kahraman olmak için doğmuş! Born bir efsane olmak! Valhalla Glory!
Ölümsüz kölelerinin karşı merhamet göster!

Özellikler
Gerçek sonsuz bir meydan okuma ile ● Ücretsiz oyun
● savaşçı Berserker Ragnar veya barbar süper kahraman prenses Astrid olarak korkusuz ölümsüz kalabalık Fight
● Büyük combo epik dizi Puan ve müthiş imha büyüleri..

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

2 yorumlar

  1. not open please ?new update not open

  2. Oyun 10 numara 5 yıldız tavsiye ederim yükleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir