Vikings in Love Hile Mod Apk İndir (v1.2.3)


Vikings in Love Para Hilesi İndir, Vikings in Love Hile Mod Apk İndir, Vikings in Love Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Vikings in Love Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.2.3 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Vikings in Love Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 5.000 – 10.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Cabbageman Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 58 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 3 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 2 Eylül 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Aşk Vikingler Cabbageman en yeni başlık.

Dost viking Björn bir maceraya hazır olun! O kim? Bütün köyün etrafında sevgisini paylaşan, gerçek bir viking zampara olduğunu!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir