Vive le Roi Hile Mod Apk İndir (v1.0.5)


Vive le Roi Hilesi İndir, Vive le Roi Para Hilesi İndir, Vive le Roi Mod Apk Download, Vive le Roi Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Vive le Roi İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.0.5 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Vive le Roi PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 10 – 50 civarında. Oyun Yapımcısı olan Sylvain Seccia Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

«Yaşasın Roi» Fransız Devrimi sırasında meydana gelen seviyeleri ile bir bulmaca platform oyunu.

Devrimciler burjuvazi devralmak ve din adamlarının ve asalet varlıkları olduğunu yakalamaya kendilerini zenginleştirmek için ücretsiz bırakarak Louis XVI giyotin üzeresiniz. Kralın yürütülmesini engellemek ve ülkenin kaderini değiştirmeye Fransa’nın insanlar için son umut vardır.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir