Watch out Zombies! Hile Mod Apk İndir (v2.0.2)


Watch out Zombies! Hilesi İndir, Watch out Zombies! Hile Mod Apk İndir, Watch out Zombies! Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Watch out Zombies! Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.0.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Watch out Zombies! Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Chundos Studio Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 4.588 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.004 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 1 Şubat 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Dream League Soccer 2019 Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT En çok аrаnаn oyunlаrdаn bir tаnesi Dream league Soccer 2019 аpk …

2 yorumlar

  1. medine Akbulut

    Great Very nice game

  2. Murat Durmuş

    Cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir