Water Slide 3D VR Hile Mod Apk İndir (v1.14)


Water Slide 3D VR Hilesi İndir, Water Slide 3D VR Hile Mod Apk İndir, Water Slide 3D VR Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Water Slide 3D VR Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.14 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Words Mobile Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Words Mobile Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 139.126 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 17.160 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 14 Ağustos 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Dostlarını getir, her birlikte büyük su macerasına açılıyoruz!

Bu seferki yolculuğumuz şehirden başlıyor, büyük şehirlerdeki gökyüzünden kayacağız, yoğun ormanlardan geçeceğiz, Mısır’ın gizemli piramitlerine gireceğiz ve en sonunda karlarla kaplı buz gibi dağlara varacağız!Yolculuk esnasında kaymanın yönünü kontrol etmen ve her türlü engellerden kaçınarak etapları geçmen gerekiyor. En sonunda ise Firavun’un lanetine karşı dikkatli olmalısın! Sakın endişelenme, çünkü sana yardımcı olacak çeşitli ekipmanlar olacak!

Altın kullanarak çoğu ilginç karakterlerin kilidini açabilir, farklı tarzlarda araçlar alabilir ve dükkandaki acayip şeylerden alarak kendine harika yardımlar kazandırabilirsin! Onların hepsini kombine ederek harika su deneyimlerini yaşa!
Bu heyecanlı yolculukta, daha bir sürü sürpriz seni bekliyor olacak!
– Gerçek heyecanlı su etapları hayatına muhteşem bir deneyim katacak!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Elif Ermayasi

    Oyunu yeni yukledim oyun görünüste güzel duruyor fakat telefonu sabit biryere koydugunuzda bütün leveleri geçiyorsunuz

  2. Elif Eva Karadayı

    Merhaba bence indirin derimmmmmmmm

  3. Yeni yükledim ama bu oyunu hiç beğenmedim oyundanda hiçbir​ şey anlamadım

  4. hasret'in hayalleri

    BN bunu fesde oynuyorum harika bir oyun bayılıyorum bu oyuna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir