Werewolf “Nightmare in Prison” Hile Mod Apk İndir (v7.9)


Werewolf “Nightmare in Prison” Hilesi İndir, Werewolf “Nightmare in Prison” Para Hilesi İndir, Werewolf “Nightmare in Prison” Mod Apk Download, Werewolf “Nightmare in Prison” Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Werewolf “Nightmare in Prison” Oyunu virüssüz ve direk hızlıca sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Üstelik güncel olarak çalışma yürüten sitemizdeki dosyalar tamamen virüssüz bir şeklide çıkıyor karşınıza.
7.9 versiyonu modlanmış Hileli versiyonunu indirebilirsiniz. Oyunun güncel versiyonu süreklilik halinde sitemiz üzerinde yayınlanacaktır.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Werewolf “Nightmare in Prison” Play Store’da katı oyunu olarak yer alan bu oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun yapımcısı KAZUHISA SUZUKI kağıt oyunları kategörisinde oyunun hakkını veriyor diyebiliriz. 
Playstore’da Oyunu 962 kişi yıldız vermiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. En kötü yıldız oylaması veren oyuncu sayısıda 19 oya sahip.

“Kağıt oyunlarına karşı ilginiz varsa, bu oyunun ilginizi çekeceğinden eminiz. Telefonunuza indireceğiniz oyun için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Farklı kağıt oyunları arasından seçtiğiniz bu oyun için, hem zamanınızı güzel geçireceksiniz, hem de oyunu oynarken keyif alacaksınız. Farklı modlarda oynanabilen bu oyun için, tek yapmanız gereken cihazınıza indirmek ve kurulumu tamamlamak. Oyunda hem sizin, hem de çevrenizdekilerin ilgisini çekecek olan bu oyun, oldukça keyif vermeye devam ediyor. Bütün güncellemelerini yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir