Whatsapp Apk İndir

Whatsapp Apk İndirme, Whatsapp indir Tablet, Whatsapp Messenger, Whatsapp Apk İndir Tablet, Whatsapp, Whatsapp Plus Apk indir, Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

İstatiklerle Uygulamayı Değerlendirdik.

Uygulamayı incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Haberleşme kategörisinde yer alan bu Uygulamanın kötü yorumlarda almamış değil.
“Uygulamanın indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000.000 – 5.000.000.000 civarında. Uygulama Yapımcısı Yapımcısı olan WhatsApp Inc. Play Store’da dikkat çekici Uygulama yapmayı başarmış. “Uygulama istatiklerini incelediğimizde 62.816.065 Uygulama sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan Uygulama severlerin sayısı 4.098.122 civarında.”

Uygulama Playstore’da son güncellenme tarihi 10 Ocak 2018. UygulamaPEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan Uygulamalar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Uygulamanın Desteklediği Android Sürümü ise Cihaza göre değişir.

WhatsApp, Android kullanıcılarının internet bağlantıları yardımıyla, akıllı telefonları aracılığıyla sevdikleriyle ücretsiz olarak mesajlaşmalarına ve konuşmalarına olanak sağlayan popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. Mesajlaşma ve sohbet özelliklerinin dışında fotoğraf gönderme, video gönderme, ses gönderme, belge gönderme ve konum paylaşma gibi gelişmiş özelliklere de sahip olan yazılım, dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’un gücünü de arkasına almıştır. WhatsApp Messanger Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilinen bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya (mümkün olduğunda) WiFi bağlantınızı kullanır. Mesaj, resim, sesli not ve video mesajları gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın. İlk yılı ÜCRETSİZ! (sonrasında yıllık/0.99 ABD Doları)  Play Store üzerinden telefonlarınıza indirmeye izin verilmediğinden dolayı tablet ve benzeri Android cihazlara kuramıyorsunuz WhatsApp ama sitemiz üzerinden indiriğiniz Apk dosyasını tüm Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Whatsapp’dan Görüntü

APK NASIL KURULUR
Whatsapp Apk İndir Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply