WhatsApp Messenger Apk İndir (v2.18.134)

WHATSAPP Hakkında

WhatsApp, sahip olduğu bir milyardan fazla aktif kullanıcısıyla şüphesiz ki dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekmektedir.
WhatsApp, Piyasada LINE, WeChat, Viber, Tango, BiP Messenger gibi güçlü rakipleri olmasına karşın, sürekli olarak güncellenmesi ve sahip olduğu özellikler arasına yenilerini eklemesi nedeniyle zirvedeki yerini kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor.

Akıllı telefon kullanıcılarınının vazgeçilmez mesajlaşma uygulaması WhatsApp ı kullanabilmek için Wi-Fi veya 3G internet bağlantınız olması gereklidir.

iPhone ve iPad gibi cihazlar kullanan kişiler için buradan WhatsApp indirme işlemi yapılabilir. Samsung, Sony, Asus, Nokia, General Mobile gibi Android işletim sistemine sahip markaların cihazları için ise buradan Google Play Store üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son derece kolay ve basit bir mesajlaşma ekranı üzerinden tüm işlemlerinizi halledebileceğiniz WhatsApp ile anlık olarak tek bir arkadaşınız ile konuşabileceğiniz gibi dilerseniz birden çok arkadaşınızı da toplayarak, toplu grup sohbetleri düzenleyebilirsiniz. Grup sohbetleri aynı anda 30 kişiye kadar destek sağlayabilmektedir. Üstelik tüm bu özellikler ücretsiz!

İstatiklerle Değerlendirdik.

WhatsApp Inc. Uygulama yapımcısı Play store’da Uygulamayı incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz.
“Uygulamanın indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000.000+ civarında.  WhatsApp Inc. Play Store’da dikkat çekici Uygulama yapmayı başarmış. “Uygulama istatiklerini incelediğimizde 66.485.483 kişi değerlendirmede bulunmuş.” “Beş üzerinden 4,4 yıldız almış.

Uygulamanın Playstore’da son güncellenme tarihi 7 Mayıs 2018. PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan uygulamalar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Uygulamanın Desteklediği Android Sürümü ise Cihaza göre değişir.

Play Store Açıklaması
WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın.NEDEN WHATSAPP KULLANMALI:• ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.• ÜCRETSİZ ARAMA: Aileniz ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, WhatsApp Araması kullanarak ücretsiz arayın.*

Uygulamadan Görüntü

Leave a Reply