Wild Hunter 3D Hile Mod Apk İndir (1.0.6)


Wild Hunter 3D Para Hilesi İndir, Wild Hunter 3D Hile Mod Apk İndir, Wild Hunter 3D Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Wild Hunter 3D ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.0.6 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Wild Hunter 3D Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Italy Games ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 207.359 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 13.916 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Vahşi Avcı Google play’de bulunan en gerçekçi avcı simulasyonu. İzini süreceğin hayvanlar Zebra, Geyik,Fil, Aslan gibi vahşi hayvanlardan oluşacak. Dinazorlarla bile karşılaşabilirsin. Hepsi gerçek hayattaki davranışları ile oyunda yer alacak. Ödüllendirilecek ve kendini vahşi bir dünyada bulacaksın. Acemi modunda başladığın oyunda avcı efsanesi ol. Görevleri geç. Silahlarını düzenle.Gezi turlarına katıl ve tetikte bekle.

Vahşi Avcı’da seni vahşi bir çevre ve üst düzey avcılık deneyimi bekliyor. Her şey senin efsanevi bir avcı olman için. Maceraya şimdi başla, vazgeçemeyeceksin.

Oyun Özellikleri
– Çeşitli Hayvanları takip edin ve gerçekçi bir av deneyimi yaşayın.
– Seni bekleyen bir çok görev var : Uzun mesafeli atış, hareket halindeki araç ile avını kovalamak gibi.
– Avının zayıf yönleri bul ve bir vuruşta avını indir.
– Müthiş av silahlarından kendine uygun olanı seç.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir