WOR – World Of Riders Mod APK İndir


WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders APK indir, World Of Riders download

World Of Riders APK

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

Farklı yarış oyunlarını sevenler için benzersiz ve yeni bir oyun daha ilave ediyoruz. Sistemde daima harika ve güncel oyunlara ulaşabilirsiniz. Bu kez sizin de seveceğinizi umduğumuz özel grafikleri ile dikkat çeken bir motosiklet spor yarışı yerini alıyor. World Of Riders son dönemlerde sevilen ve yüksek derecelendirme almış özel oyunlar içinde yerini aldı bile. Oyunda bazı bag olayları söz konusu, bunları size açıklayacağız. Bu şekilde sizler de daha uzun süre oyunda eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Motosiklet sürüş ve yarışma deneyimini size yaşatacak harika bir oyundur. Gerçekçi bir ortamı ve farklı grafik türleri bulunur. Birinci seviyeden başlayan oyun, ilerlemeli etaplar şeklinde gitmektedir. Puan kazandıkça yeni etaplara geçebilirsiniz.

World Of Riders Mod APK İle Neler Yapabilirsiniz?

Oyun içinde ki etaplarda size görevler verilir. Görevleri tamamlayarak ya da yarışlara katılarak puanlarınızı yükseltme şansınız olur. Seviyenizi bu puanlarla yükseltirsiniz. Her yeni seviyede puanlarınızla farklı özelliklere sahip motorlar alabilirsiniz. Her bir motorun özelliği değişirken, elde edeceğiniz kazançlar da elbette değişecektir. Eğer elinde ki motosikletle oyuna devam etmek istersen, bunda da bir sıkıntı yok. Puanlar ile ona yeni özellikler ekleme ve modifiye etme şansın her zaman bulunuyor.

Oyunun Genel Özelliklerine Bakalım

Yarışlarda size 12 farklı pist seçeneği sunuluyor. Elbette bu pistlerde dümdüz bir oyun formatı kullanılmamış. Gece – gündüz formatlarının yanı sıra, mevsimler özelliklerde eklenmiş. Karlı, yağmurlu, güneşli gibi farklı hava koşullarında da motor sürmenin zevkini size yaşatıyor. Tüm oyunda gücüne, özelliklerine göre toplamda 11 motor seçeneği var. Kariyer moduna geçtiğinde burada verilen görevleri tamamlayarak seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Bunun haricinde zaman geçirme modu ile de para kazancınızı arttırabiliyorsunuz.

Çoklu oyunları seviyorsanız, o zaman sizin için multiplayer modu devreye girecektir. Online olarak bu modda tüm yarışlara katılabilirsiniz. Oldukça farklı özelliklerin bulunduğu bu oyunu World Of Riders APK indir linkimizden anında indirebilirsiniz. Oyun gelişime devam ederken, gerçek bir keyif alacağınıza eminiz. Dünya genelinde oldukça yüksek oranda tercih edilen oyunda bir de bug var. World Of Riders hile olarak verebileceğimiz bu özellik şu şekilde çalışıyor: Öncelikle profesyonelde 6 Laps yapmanız gerekiyor. Sonra yarışa girin ve durmadan motosikletin önünü kaldırarak devam edin. Kaza yapsanız bile bunu yapmaya devam edin. Ön gidonu kaldırarak gittikten bir müddet sonra 60.000 Para puan kazanabiliyorsunuz.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

The Tribez Beta mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT The Tribez Beta mod APK, The Tribez Beta mod, The Tribez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir