Word Crack Hile Mod Apk İndir (v2.4)


Word Crack Hilesi İndir, Word Crack Para Hilesi İndir, Word Crack Mod Apk Download, Word Crack Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Word Crack isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
2.4 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Word Crack İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun üreticisi  Etermax kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 1.780 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 82 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

Play Store Oyun Açıklaması

TRIVIA CRACK YARATICILARINDAN!

Eğer Trivia Crack ve Awarded’ı sevdiyseniz, arkadaşlarınıza hızlı ve eğlenceli olarak meydan okuyabileceğiniz Word Crack’e bayılacaksınız. Kim iki dakikada en çok kelimeyi bulacak?

Word Crack eşzamanlı olmayan ve çapraz platform oyunudur. Facebook arkadaşlarına veya herhangi bir platformda rastgele kullanıcılara karşı oyna. Ayrıca, sınırsız eşzamanlı olarak oynayın!

Tahtadaki harfleri yukarı, aşağı, geriye, çapraz vb. şekillerde parmaklarınızla sürükleyerek birçok kelime formuna getirebilirsiniz. Her oyunun üç turu vardır ve her tur, herbiri iki dakikalık olan turlardır, o yüzden gerçekten hızlı olmalısın! En yüksek skoru alan oyuncu kazanır.

Daha fazla puan almak için tahta üzerindeki boş karo taşlarını kullanabilirsiniz. Ve daha fazla kelime bulmak ve kolayca kazanmak için Güç-Kaynağı’nı kullanmayı unutmayın!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir