WordBrain Hile Mod Apk İndir (v1.20)


WordBrain Hilesi İndir, WordBrain Para Hilesi İndir, WordBrain Mod Apk Download, WordBrain Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

WordBrain isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
v1.20 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
WordBrain İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  MAG Interactive kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 897.236 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 14.350 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

Play Store Oyun Açıklaması

30 milyondan fazla zeka küpüne katıl ve WordBrain’i dene! EN İYİ beyin egzersizi!

Bu uygulama, gerçek kelime dehalarına hitap eden bir kelime oyunu! Çok kolay başlıyor ama çabucak zorlaşıyor. Beyin egzersizi yap ve gizli kelimeleri bul, parmağını kelimeler üzerinde kaydır ve harflerin çöküşünü izle. Hepsini doğru sırayla yaparsan oyun panosunu temizleyebilirsin.

Bir seviyede sıkışırsan (ki çok büyük ihtimalle sıkışırsın) çözülemeyecek seviye olmadığını unutma. Bu nedenle her kaydırmadan önce dikkatle düşün ve beynini formda tutarken en zorlu kelime sınavını başarıyla geç!

WordBrain, 15 dilde mevcuttur ve her dilde 700 seviye bulunur, yani en becerikli kelime oyunu sevenler bile bu oyunu bitirirken gerçekten zorlanacak. Hatta daha doğrusu, bu oyunu çok az kişi bitirebilecek!


WordBrain, MAG Interactive tarafından sevgiyle ve eğlenceye önem vererek hazırlandı.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

  1. hep mi biz yaptık

    Çok güzel bir oyun

  2. Selma ortakabakçı

    Diğer puzzllar gibi kolayca bulunup geçilmemesi çok güzel. Kafa yoruyosun ve bazen bulduğun kelimeler de olmuyor ve yeni kelime turetiyosun. Bence harika

  3. Çok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir