Words Crush: Hidden Words! Hile Mod Apk İndir (v1.9.3)

Words Crush: Hidden Words! Hilesi İndir, Words Crush: Hidden Words! Para Hilesi İndir, Words Crush: Hidden Words! Mod Apk Download, Words Crush: Hidden Words! Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Words Crush: Hidden Words! isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
v1.9.3 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Words Crush: Hidden Words! İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  BitMango kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 262.617 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 3.935 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

 

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Words Crush: Hidden Words! Hile Mod Apk İndir (v1.9.3) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

3 Comments

  1. Şerife Ay 29 Aralık 2017
  2. asutay seckin 29 Aralık 2017
  3. mehmet ali sirci 29 Aralık 2017

Leave a Reply