Words Crush: Hidden Words! Hile Mod Apk İndir (v1.9.3)


Words Crush: Hidden Words! Hilesi İndir, Words Crush: Hidden Words! Para Hilesi İndir, Words Crush: Hidden Words! Mod Apk Download, Words Crush: Hidden Words! Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Words Crush: Hidden Words! isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
v1.9.3 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Words Crush: Hidden Words! İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  BitMango kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 262.617 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 3.935 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. İyi bir oyun

  2. Awesome brain devoloper

  3. mehmet ali sirci

    Oyunda Daily puzzle bozuk birkaç gündür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir