World Chef Hile Mod Apk İndir (v1.34.18)

World Chef Para Hilesi İndir, World Chef Hile Mod Apk İndir, World Chef Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

World Chef isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

World Chef Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Social Point gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 643.275 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 30.880 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 16 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Egzotik yemekleri beğeniyor musun? Yoksa daha çok bir burger ve patates kızartması insanı mısın? Her iki durumda da 20’nin üzerinde milletten şeflerin ve tariflerin yer aldığı World Chef mutfaklarında senin için bir yerimiz var!

World Chef mutfağın asla kapanmadığı mutlu bir yer, garsonun suratında her zaman mutlu bir gülümseme var ve yemekler o kadar harika ki büyük olasılıkla bir önlük takmak isteyeceksin.

Restoranını aç, ona bir isim ver ve zevkine göre dekore et! Ardından dünya yemeklerini pişirmeye ve müşterilerine hizmet etmeye başla! Mekanın kısa bir sürede o kadar popüler olacak ki büyütmek zorunda kalacaksın!

Her yeni uluslararası şefle menünü genişlet: Tacos, pizza, sushi… Tüm dünya bir restorana sığabilir! Başarı merdiveni seni VIP yemeklerine ve hatta yemek hizmeti özel etkinliklerine ulaştıracak! Çok yakında en iyi restoranlardan birini işleterek işindeki ustalığı kanıtlayacaksın.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
World Chef Hile Mod Apk İndir (v1.34.18) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

3 Comments

  1. Arduinna 3 Mart 2018
  2. zeynepsara ciftci 3 Mart 2018
  3. Ferahi Ağdere 3 Mart 2018

Leave a Reply