World Geography – Quiz Game Hile Mod Apk İndir (v1.2.92)

World Geography – Quiz Game Hilesi İndir, World Geography – Quiz Game Para Hilesi İndir, World Geography – Quiz Game Mod Apk Download, World Geography – Quiz Game Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Eğlencelik Bilgi Oyunları kategörisinde yer alan  World Geography – Quiz Game isimli bu oyunu,  sitemizden üzerinden virüssüz ve hızlıca indirebilirsiniz. Eğlencelik bilgi oyunları kategorisinde ön plana çıkan bu oyun kategöriye yakışır bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.
1.2.92 versiyonu yeni güncellemeyi kapsadığı için, gayet verimli bir çalışma performansı sunuyor. Oyunda paralı olan herşey limitsiz hale getirilmiş olup tüm herşey sınırsız hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
World Geography – Quiz Game İsimli oyunun Playstore İndirme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Atom Games Ent. eğlencelik bilgi oyunu konusunda kendi fikirlerini bu oyun ile yansıtıyor ve sürekli yeni güncellemeleri yaparak daha güzel bir hal alacağını söylüyor. Şimdiden heyecanla bekliyoruz.
Oyunu 73.796 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. Kötü oy veren sayıda 761 civarında.

Eğlencelik bilgi oyunları konusunda ön plana çıkarılan pek çok seçenek ve oyunlar var. Bunlara rahatlıkla ulaşmanız için, sitemizi her zaman güncelliyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.
Play Store Oyun Açıklaması

Dünya Coğrafyası sizlere ülkelerin haritalarını, bayraklarını, başkentlerini, dinlerini, resmi dillerini, para birimlerini ve daha fazlasını (bütün coğrafi bilgilerini) soran bir oyundur. Bu oyun sizlere dünya coğrafyası ile ilgili her şeyi kolay ve eğlenceli bir yolla öğretecektir.

Dünya Coğrafyası Yarışması’nın Özellikleri:
● 6000 soru x 4 farklı zorluk derecesi
● 1500’den fazla harita ve kroki
● 400’e yakın farklı ülke, bölge ve ada
● Her oyundan sonra yanlışları test etme imkânı
● Dünya/ülke çapında, günlük/aylık/yıllık sıralamalar, Ansiklopedi

26 farklı soru seçeneği:
● Ülkenin Harita Üzerinde Konumu
● Başkent
● Bayrak
● Nüfus
● Ülke Sınırı
● Din
● Arma
● Dil
● Para Birimi
● En Yüksek Noktanın Adı
● En Yüksek Nokta
● Alan
● Başkentin Konumu
● Başkentin Nüfusu
● Devlet Başkanı
● Yerel Ad
● GSYİH (Nominal)
● GSYİH SAGP (Kişi başı)
● Ortalama Yaş

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
World Geography - Quiz Game Hile Mod Apk İndir (v1.2.92) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

6 Comments

  1. Sedat Yildirim 24 Aralık 2017
  2. 24 Aralık 2017
  3. Özkan ALAKABAK 24 Aralık 2017
  4. Akbey Işılak 24 Aralık 2017
  5. A kdaş 24 Aralık 2017
  6. 24 Aralık 2017

Leave a Reply