WWE Immortals Hile Mod Apk İndir (v2.6.2)


WWE Immortals Hilesi İndir, WWE Immortals Hile Mod Apk İndir, WWE Immortals Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

WWE Immortals Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Warner Bros. International Enterprises Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Warner Bros. International Enterprises Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 753.140 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 68.395 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

8 yorumlar

 1. Tam bir bok Ya isim koyamiyom

 2. atahan ayyıldız

  Oyunu oynayabilsem daha güzel olucak

 3. Doğukan Kıvrak

  I want to see “monster among men” Braun Strowman in the store. Game is well but it rarely closes itself. Telephone:Huawei P10+

 4. Bu oyunu kaç yıldır oynuyom bir hata bile görmedim aciliyo kasmiyo çok güzel bu arada bende 2 tane zombie cart var brock leznar aj stayls platin kasilmio o kadar

 5. Karpuzcuk Nero

  Tek kelimeyle müthiş bu türün en iyi 10 listesine girer

 6. Karpuzcuk Nero

  Tek kelimeyle müthiş bu türün en iyi 10 listesine girer

 7. Çok güzel

 8. Daniel Joseph Donegan

  GIVE US PLATINUM AJ STYLES ALREADY!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir