Zero Punctuation: Hatfall Hile Mod Apk İndir (v1.1.15)


Zero Punctuation: Hatfall Para Hilesi İndir, Zero Punctuation: Hatfall Hile Mod Apk İndir, Zero Punctuation: Hatfall Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Zero Punctuation: Hatfall Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.15 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Zero Punctuation: Hatfall Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Defy Media Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 3.278 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 103 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 26 Ocak 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir