Zombie Call: Trigger 3D Hile Mod Apk İndir (v1.6)


Zombie Call: Trigger 3D First Person Shooter Game Hilesi İndir, Zombie Call: Trigger 3D First Person Shooter Game Hile Mod Apk İndir, Zombie Call: Trigger 3D First Person Shooter Game Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Zombie Call: Trigger 3D First Person Shooter Game Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.6 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

ThunderBull Entertainment Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan ThunderBull Entertainment Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 134.572 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 12.755 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 27 Ekim 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Mehmet Cikci

    Hemen görunsün dıye 5 verdim Lan hiç giriş bile yapmıyor indirmeyin…. orspu çocukları

  2. cellat Sansar

    Belli seviyeden sonra para vermeden gecilmiyo

  3. Beş para etmez oyunun grafik tasarım denen bişey yok ben daha iyisini yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir