Zombie Defense Hile Mod Apk İndir (v12.1)


Zombie Defense Para Hilesi İndir, Zombie Defense Hile Mod Apk İndir, Zombie Defense Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Zombie Defense adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Amacımız askerlerimizi strateji ve taktiksel olarak konuşlandırmak ve zombi dalgalarına direnmek. 40 dan fazla zorlu görev ve değişen farklı mekanlara göre oynanış stilinizi de değiştirmeniz gerekiyor. Zira her mekan için farklı strateji izlemek zombileri durdurmak için tek yol.
Zombie Defense oyununda ise askerlerinizi oyunun izin verdiği noktalara diziyorsunuz ve zombilerin geldiği yöne doğru stratejik bir şekilde, izin verilen bölgelere hareket ettirebiliyorsunuz. Bu şekilde zombilerin ölmesini sağlayabiliyorsunuz.
Oyunun tamamiyle doğru bir Türkçe’ye sahip olmadığını bilmelisiniz. Hatta Google Translate terk dediğimiz cinsten bir Türkçeye çeviri söz konusu fakat yinede oyunun hikayesini bir nebze olsun anlayabiliyorsunuz.
Oyunun 12.1  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Zombie Defense Oyunu  indirilme sayısı 10,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Home Net Games güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 27.2101 kişi değerlendirmiş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.3 oy almış.En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi Kasım 9, 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir